Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.
Nasza inwestycja ma szansę na tytuł „Top Inwestycji” – Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.

Nasza inwestycja ma szansę na tytuł „Top Inwestycji”

Home  >>  Aktualności  >>  Nasza inwestycja ma szansę na tytuł „Top Inwestycji”

Nasza inwestycja ma szansę na tytuł „Top Inwestycji”

10 sierpnia 2015

Budowa i modernizacja kanalizacji sanitarnej w Skarżysku-Kamiennej i Skarżysku Kościelnym została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2015. Zachęcamy do internetowego głosowania, dzięki któremu nasza inwestycja ma szansę także na specjalną nagrodę.

Konkurs Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2015 ma wskazać najlepsze praktyki inwestycyjne, pokazać ich skalę i prorozwojowy efekt dla gospodarki, regionu i mieszkańców pięciu województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Konkurs przeprowadzany jest z inicjatywy organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego oraz redakcji Portalusamorządowego.pl.

Spośród wszystkich zgłoszeń, komisja wyłoniła 20 projektów. Na liście tej znalazła się także skarżyska inwestycja – Budowa i modernizacja kanalizacji sanitarnej w Skarżysku-Kamiennej i Skarżysku Kościelnym. Z listy 20 inwestycji, wyłoniona zostanie 10 najciekawszych projektów. Dodatkowo inwestycja, która zbierze najwięcej głosów internautów, otrzyma specjalną nagrodę od czytelników Portalusamorządowego.pl. Głosować można na stronie www.portalsamorzadowy.pl – oddając głos ZA lub PRZECIW każdej z 20 inwestycji.

Głosować można do 14 września. Zachęcamy do głosowania na TAK dla budowy i modernizacji kanalizacji sanitarnej w Skarżysku-Kamiennej i Skarżysku Kościelnym.

W ramach inwestycji przeprowadzonej w Skarżysku-Kamiennej i Skarżysku Kościelnym powstało ponad 100 km kanalizacji sanitarnej i 40 przepompowni ścieków, ale ta inwestycja to także m.in. modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków, modernizacja i rozbudowa stacji uzdatniania wody, czy budowa niemal 5 km sieci wodociągowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Więcej o konkursie, a także informacje o budowie i modernizacji kanalizacji sanitarnej znaleźć można pod linkami: